טכנולוגיה

BDA Projects מתמחה בתכנון אסטרטגיית מחשוב כוללת ובבחירת הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר לצרכי הארגון. שירותי הייעוץ האסטרטגי שמספקת BDA בתחום ה-IT , נותנים מענה לנושאים המהותיים ביותר לפעילותו העסקית של הארגון:

תהליכים עסקיים ותפעוליים

זיהוי פערים והזדמנויות לשיפור בתהליכי העבודה הקיימים.
אופטימיזציה של תהליכים תפעוליים ועסקיים.
הטמעת מתודולוגית עבודה שיבטיחו שיפור מתמיד.

מערכות מידע וטכנולוגיה תומכת

מחשוב ענן – כתשתית, כפלטפורמה וכיישום
אפיון של מערכות המידע הארגוניות (ERP,MES ,CRM, מערכות ליבה ביטוחיות)
ארכיטקטורת מחשוב

תחומי תוכן


ביטוח ופיננסים
רכב
תעשיה , רצפת ייצור , מערכי הובלה והפצה, ניהול מחסן, ניהול מכירות
מחשוב נייד לאנשי מכירות ולמחסנאים

תקציב ורגולציה


בניית תכנית תקציב
ניהול סיכונים במטרה למנוע חריגות ולהבטיח השגת היעדים
IT Governance על פי הנחיות רגולטוריות במגזר הפיננסי

קונספט אסטרטגיית המחשוב הייחודי שמציעה BDA מתייחס ל- IT הארגוני כעסק לכל דבר, ומבוסס על יכולות טכנולוגיות גבוהות של צוות מומחים ואנשי מקצוע בעל ידע מקיף וניסיון עשיר ביישום המערכות, הכלים והמתודולוגיות השונות. שילוב איכותי זה מאפשר ל- BDA לספק ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים יצירתיים וחסכוניים, מוכוונים צמיחה עסקית.

שירותי הליווי המקצועי של BDA כוללים לימוד מעמיק של הארגון, מיפוי מערך ה-IT הארגוני, זיהוי סיכוני טכנולוגית המידע, ובניית תכנית פעולה, תוך מתן עדיפות לפעולות שיביאו ערך עסקי בטווח נראה לעין.

שיטות העבודה של BDA מאופיינות בעבודה משותפת של מומחי החברה ואנשי המקצוע של הלקוח. על מנת למקסם את ערך הפתרון המוצע ולשמור על איזון בין הדרישות לתקציב, מקפידה BDA להתאים את המענה הטכנולוגי להיקף הארגון, אופי פעילותו והדרישות העסקיות, באמצעות:

הייעוץ והליווי הטכנולוגיים שחברת BDA מספקת מסייעים ללקוחותיה במגזרי ההייטק, הפיננסים והתעשייה לייעל תהליכים, למזער סיכונים ולחסוך משאבים, תוך יצירת סביבת עבודה אופטימאלית וגמישה, המסוגלות להתמודד עם שינויים בהצלחה.

הלקוחות המרוצים שלנו