אנשים

חברת BDA Projects, המתמחה בניהול פרויקטים ומערכות מידע , מציעה מגוון סדנאות הכשרה מקצועיות למנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, תכניתנים, בודקים, ואנשי IT המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולהתעדכן בתחום ניהול פרויקטים ומערכות המידע.

הסדנאות של BDA Projects מאופיינות בגישה מעשית ומרתקת, המתאימה לצרכים בסביבה דינמית ותחרותית, בהתאמה לצרכי הארגון ולעולם התוכן שלו ומשלבות התנסות מעשית בפרויקטים אמיתיים. מגוון הסדנאות כולל:

לסדנאות שלנו יתרונות בולטים:

ספקטרום הנושאים הרחב בכל סדנה מאפשר למשתתפי הסדנאות של BDA Projects לרכוש יכולות להגדיר את הצרכים האמיתיים אשר יביאו ערך ממשי לארגון, לנפות דרישות שאין בהן ערך, להציע פתרונות שיענו לצרכים בטווח נראה לעין, לתכנן ולנהל פרויקטים באופן המיטבי . בסדנאות הרלונטיות משולבים גם נושאים ארגוניים כך שהמשתתפים מקבלים ערך מוסף ייחודי המסייע להם להתמודד עם נושאים כגון : מנהיגות של מנהל הפרויקט כאשר משתתפי הפרויקט אינם כפופים לסמכותו, השפעה על עמיתים, בניית מוטיבציה והנעת צוותים, התמודדות עם קשיים ושחיקה, גיוס כוחות הארגון לתמיכה בפרויקט, ועוד.

בוגרי הסדנאות של BDA Projects חווים קפיצת מדרגה משמעותית ומיידית ביכולתם לנהל פרויקטים מורכבים, וברמתם המקצועית והאישית .

הלקוחות המרוצים שלנו